Ook dit jaar kon er door de leden van de Rabobank weer gestemd worden op zijn/haar favoriete club. Elke stem leverde een bedrag op voor de clubkas.

Ook dit jaar kon er door de leden van de Rabobank weer gestemd worden op zijn/haar favoriete club. Elke stem leverde een bedrag op voor de clubkas.

De jaarlijkse #Rabobank ClubSupport actie leverde onze club dit jaar aan stemmen ruim 265 euro op. Daarnaast werden we verrast door de bank met een extra gift van 500 euro die we kregen voor ons doel, TCM Recycle. Binnenkort meer over de invulling hiervan via onze communicatiekanalen #clubsupportlm

Deel dit artikel

Reacties niet mogelijk
Deze website maakt voor een optimale werking gebruik van cookies. OK Toestaan Weigeren Lees voor meer informatie onze privacyverklaring privacy Cookie instellingen Dit veld is niet ingevuld De ingevulde tekst is te kort De ingevulde tekst is te lang